Aktualności

Wymiana baterii Apple iPhone: Oryginalna czy zamiennik?

2023-04-04 09:00:36

Z czasem bateria w Twoim telefonie iPhone ulega zużyciu. Proces ten nazywamy chemicznym starzeniem się baterii. Wpływa na niego zarówno upływ czasu, jak i sposób obsługi baterii, a więc to jak korzystasz ze swojego telefonu, jak go przechowujesz i ładujesz.

(więcej…)

Jak dbać o baterię w iPhone?

2023-04-04 08:55:04

Telefony iPhone korzystają z baterii wyprodukowanych w technologii litowo-jonowej. W porównaniu ze starszymi generacjami baterii akumulatory litowo-jonowe zapewniają szybsze ładowanie, dłuższy czas pracy i większą trwałość. To obecnie najlepsza technologia zasilania bateryjnego urządzeń mobilnych.

(więcej…)

Serwis baterii Apple iPhone: Jakie mogą być przyczyny problemów z baterią?

2023-04-04 08:48:32

Twój iPhone został zaprojektowany jako urządzenie proste i łatwe w obsłudze. Nie byłoby to możliwe bez udziału zaawansowanych technologii i wyrafinowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z ważnych obszarów technologicznych jest bateria i jej wydajność.

(więcej…)

Apple Watch & treningi: na siłowni, w domu, na świeżym powietrzu

2022-01-28 11:21:14

Inteligentny zegarek sportowy Apple Watch ułatwia i uprzyjemnia podejmowanie różnych aktywności sportowych. W jaki sposób aplikacja Trening Apple Watch może Ci pomóc w zmobilizowaniu się do rozpoczęcia treningu, śledzeniu wyników sportowych i dbaniu o prawidłowe parametry życiowe w trakcie uprawiania sportu? Poznaj odpowiedzi na te pytania i korzystaj z zegarka Apple Watch skuteczniej!

(więcej…)

Nowy Apple Watch 7 – co warto o nim wiedzieć?

2022-01-28 11:19:01

Jak podaje producent, Apple Watch 7 to smartwatch z największym i najnowocześniejszym wyświetlaczem, jaki do tej pory powstał w kolekcji marki Apple. Dziś przyjrzymy się temu inteligentnemu zegarkowi z bliska. Jakie funkcje ma Apple Watch 7? Czym różni się od modeli ze starszych serii? Czy warto zastąpić obecnie posiadany smartwatch nowością? Poznaj odpowiedzi na te pytania!

(więcej…)

section-separator