Aktualności

Apple Watch & treningi: na siłowni, w domu, na świeżym powietrzu

2022-01-28 11:21:14

Inteligentny zegarek sportowy Apple Watch ułatwia i uprzyjemnia podejmowanie różnych aktywności sportowych. W jaki sposób aplikacja Trening Apple Watch może Ci pomóc w zmobilizowaniu się do rozpoczęcia treningu, śledzeniu wyników sportowych i dbaniu o prawidłowe parametry życiowe w trakcie uprawiania sportu? Poznaj odpowiedzi na te pytania i korzystaj z zegarka Apple Watch skuteczniej!

(więcej…)

Nowy Apple Watch 7 – co warto o nim wiedzieć?

2022-01-28 11:19:01

Jak podaje producent, Apple Watch 7 to smartwatch z największym i najnowocześniejszym wyświetlaczem, jaki do tej pory powstał w kolekcji marki Apple. Dziś przyjrzymy się temu inteligentnemu zegarkowi z bliska. Jakie funkcje ma Apple Watch 7? Czym różni się od modeli ze starszych serii? Czy warto zastąpić obecnie posiadany smartwatch nowością? Poznaj odpowiedzi na te pytania!

(więcej…)

Dlaczego warto kupić słuchawki AirPods Pro?

2022-01-28 11:14:18

Słuchawki AirPods Pro to produkt Apple, po który sięgamy stosunkowo najrzadziej. Trzeba jednak przyznać, że gdy już się na nie zdecydujemy, trudno będzie nam z nich zrezygnować. Dowiedz się, dlaczego warto kupić słuchawki AirPods Pro!

(więcej…)

iphone 12 a iPhone 13 – porównanie modeli z perspektywy użytkownika

2022-01-28 11:11:14

Jak każda premiera kolejnego iPhone, tak i premiera iPhone 13 przyniosła zagorzałą dyskusję zarówno między fanami marki Apple i sceptykami, jak i samymi miłośnikami „jabłuszka”. Osoby, które z produktów Apple już korzystają, są najlepszymi jej ambasadorami – zgodnie twierdzą, że nie wrócą do sprzętu innych marek, a na każdą kolejną premierę czekają z wypiekami na twarzy. Jesteś ciekawy, czym różni się iPhone 12 od iPhone 13? Koniecznie zostań z nami!

(więcej…)

section-separator