Zgubione lub uszkodzone Etui

Nazwa usługi Cena sprzedaży brutto PLN
AirPods 1 Gen 449 zł
AirPods 1 Gen 449 zł
AirPods 1 Gen 499 zł
AirPods Pro 1 599 zł
Powrót do wyboru usługi

Słuchawki AirPods – naprawa i wymiana w autoryzowanym serwisie Apple

Słuchawki AirPods to kolejny produkt Apple, który zdobył uznanie użytkowników, którzy zgodnie przyznają, że trudno byłoby im wrócić do jakichkolwiek innych słuchawek dousznych bądź nausznych. W naszym autoryzowanym serwisie Apple naprawiamy słuchawki AirPods, oferujemy także wymianę pojedynczej słuchawki oraz naprawę lub wymianę etui ładującego.

Naprawa i wymiana słuchawek AirPods

Słuchawki AirPods możesz przynieść do naszego autoryzowanego serwisu – naprawimy je bezpłatnie w ramach serwisu gwarancyjnego lub odpłatnie w ramach serwisu pogwarancyjnego. Pamiętaj, aby słuchawki AirPods przynieść w etui ładującym (będzie nam ono potrzebne do przeprowadzenia serwisu). Przed oddaniem słuchawek AirPods Pro zdejmij końcówki – w przypadku dostarczenia AirPods Pro z końcówkami, nie będziemy mogli końcówek zwrócić po zakończeniu serwisu. Sprawdź również, czy na spodzie etui ładującego znajduje się numer seryjny słuchawek – będzie on potrzebny do przeprowadzenia serwisu, dlatego jeśli go tam nie znajdziesz, weź ze sobą dowód zakupu.

W ramach serwisu słuchawek AirPods naprawiamy uszkodzone akcesoria – zajmujemy się zarówno naprawą pary, jak i pojedynczych sztuk. Dlatego jeśli coś niepokojącego dzieje się z jedną słuchawką Apple, możesz przynieść tylko tę sztukę, koniecznie w etui ładującym. U nas dokupisz także pojedynczą słuchawkę – to optymalne rozwiązanie w przypadku zgubienia jednej słuchawki AirPods. Dzięki niemu skompletujesz swoje ulubione akcesoria Apple, bez konieczności zakupu całkowicie nowych słuchawek. Wymieniamy także pojedyncze słuchawki w przypadku uszkodzenia jednej sztuki po zakończonym okresie gwarancyjnym.

Ponadto w autoryzowanym serwisie marki Apple naprawiamy także etui ładujące – baterie lub inne jego elementy, oczywiście z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Dlaczego słuchawki AirPods warto naprawiać w autoryzowanym serwisie Apple?

Espo to autoryzowany serwis marki Apple, w którym serwisujemy i naprawiamy urządzenia zgodnie z najwyższymi standardami producenta. Nasi technicy przechodzą szkolenia, podczas których czerpią wiedzę bezpośrednio od specjalistów Apple. Pozwala nam to oferować usługi na najwyższym poziomie, a dla Ciebie jest to gwarancja korzystania z usług, spełniających najbardziej wyśrubowane normy.

Słuchawki AirPods serwisujemy i naprawiamy według standardów, do jakich jesteśmy zobowiązani przez firmę Apple. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne, które zamawiamy bezpośrednio od producenta, z pominięciem pośredników. Dzięki temu masz pewność, że do słuchawek AirPods i innych naprawianych przez nas produktów trafiają wyłącznie części zamienne Apple.

Sprawnie wykonana usługa zgodnie z przyjętymi standardami i oryginalne części zamienne stosowane w autoryzowanym serwisie Apple są jednym z wielu czynników, które decydują o popularności i renomie amerykańskiego giganta technologicznego, jakim jest marka Apple.

Zapraszamy do autoryzowanego serwisu Apple – w Espo naprawimy lub wymienimy Twoje słuchawki AirPods bądź etui ładujące. Koniecznie zabierz ze sobą numer seryjny słuchawek lub dowód zakupu, a także etui, jeśli do naprawy oddajesz słuchawki. Serwis w autoryzowanym serwisie Apple to gwarancja wykonanej usługi zgodnie ze standardami producenta.

section-separator