Szanowni Klienci,
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00
PHU ESPO Sp. z o.o. – Warsztat oraz Punkt przyjęć Serwisu Apple

ul. Maciejki 5, 1 piętro, 02-181 Warszawa
tel.kom.: +48 666 200 942
serwis@espo.com.pl

Autorisierter Service Apple

Firma ESPO ist ein Autorisierter Service von Apple und kann dank dem Fakt Service-Dienstleistungen im Garantie-Zeitraum und danach vollbringen.
Unsere Techniker besitzen vieljährige Erfahrung und entsprechende Zertifikate der Firma Apple, die unentbehrlich zur profesionellen Vollbringung der Reparaturen Ihrer Geräte sind : angefangen mit einfachem iPod shuffle über iPad, iPhone bis zu komplizierten Reparaturen der Computergeräte.
JakoAls Autorisierter Service von Apple benutzen wir nur originelle Teile, die an unseren Service direkt aus Apple-Magazinen geliefert werden.
Um die Prozedur der Geräte-Annahme zu vereinfachen, Missverständnisse zu vermeiden und den Kontakt schneller herzustellen, bitten wir das Formular auszudrucken, auszufüllen und dem Anmeldungsformutar des Gerätes, das repariert werden sollte, hinzuzufügen.
Achtung: Demnächst informieren wir höflichst, dass ESPO-Autorisierter Service von Apple keine Abteilung ist, die die technische Hilfe leistet oder technische Beratungen erteilt. Technische Informationen bekommen Sie unter der Nummer: 00 800 44 11 875
Achtung! Autorisierter Sevice von Apple leistet keine technische Hilfe für iPhone-Produkte , die beim polnischen Play-, T-Mobile und Orange-Operateur gekauft wurden – man soll sich im nächsten Verkaufssalon anmelden.

Aktualności

Jak podłączyć CarPlay?

Podłączenie Apple CarPlay do samochodu pozwala korzystać z wielu funkcji i aplikacji iPhone'a bezpośrednio na ekranie samochodowego systemu infotainment. CarPlay umożliwia dostęp do map, muzyki, wiadomości i innych aplikacji przy zachowaniu bezpiecznego i łatwego sposobu korzystania podczas jazdy. Oto jak podłączyć CarPlay w kilku prostych krokach: Krok 1: Sprawdź kompatybilność Upewnij się, że Twój samochód i iPhone są kompatybilne z Apple CarPlay.

Czytaj dalej...

2024-05-29 13:36:11

Wymiana baterii Apple iPhone: Oryginalna czy zamiennik?

Z czasem bateria w Twoim telefonie iPhone ulega zużyciu. Proces ten nazywamy chemicznym starzeniem się baterii. Wpływa na niego zarówno upływ czasu, jak i sposób obsługi baterii, a więc to jak korzystasz ze swojego telefonu, jak go przechowujesz i ładujesz.

Czytaj dalej...

2023-04-04 09:00:36

Jak dbać o baterię w iPhone?

Telefony iPhone korzystają z baterii wyprodukowanych w technologii litowo-jonowej. W porównaniu ze starszymi generacjami baterii akumulatory litowo-jonowe zapewniają szybsze ładowanie, dłuższy czas pracy i większą trwałość. To obecnie najlepsza technologia zasilania bateryjnego urządzeń mobilnych.

Czytaj dalej...

2023-04-04 08:55:04

Apple – autoryzowany serwis i sklep w Warszawie

Co zrobić, gdy Twój ukochany iPhone, iPad czy MacBook odmawia posłuszeństwa? Zgłoś się do nas! Jako autoryzowany serwis Apple zapewniamy szereg usług związanych z urządzeniami tego producenta. Elektronika firmy nie należy do awaryjnych, ale wypadek może zdarzyć się każdemu. Pęknięta szybka w telefonie czy zalany laptop to jednak nie koniec świata. Nasz Apple serwis w Warszawie zajmie się tego rodzaju oraz innymi usterkami w pełni profesjonalnie. Serwis urządzeń Apple to nasza specjalność i sprawnie diagnozujemy oraz usuwamy wszelkie usterki. Używamy wyłącznie oryginalnych części i metod zaaprobowanych przez producenta, dlatego możesz być pewien świetnych rezultatów naszej pracy.

Wybierając dobry serwis Apple masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działało jeszcze przez długi czas po naprawie. To bardzo ważne, ponieważ gros serwisów i punktów naprawy koncentruje się na uruchomieniu urządzenia tu i teraz, nie myśląc o jego dalszej długoterminowej eksploatacji. Jako autoryzowany, a zarazem dobry serwis Apple dokładamy wszelkich starań, aby usunąć usterkę i zapewnić Ci możliwość długotrwałej, bezawaryjnej pracy z urządzeniem.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Apple

Jako zatwierdzony przez Apple autoryzowany serwis w Warszawie dokonujemy napraw urządzeń apple zarówno najnowszych, jak i starszych urządzeń producenta. Prowadzimy serwis gwarancyjny Apple, jak i serwis pogwarancyjny. Zajmiemy się Twoim MacBookiem, iPadem, a także nawet najstarszymi modelami iPoda. Prowadzimy ponadto serwis iPhonów wszystkich generacji. Wymieniamy zużyte i uszkodzone części, diagnozujemy usterki wpływające na działanie urządzeń. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego wybierając nasz serwis telefonów iPhone i innych urządzeń Apple, możesz liczyć przede wszystkim na skuteczną pomoc.

Pracując z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych i metod zaaprobowanych przez producenta jesteśmy w stanie uzyskać rezultat naprawy porównywalny z fabrycznymi parametrami pracy urządzenia. Dotyczy to w szczególności usuwania usterek o podłożu mechanicznym – wymiany wyeksploatowanych baterii czy uszkodzonych w wyniku upadku z wysokości ekranów i obudów urządzeń.

Serwis iPhone, iPad, Apple Watch i wielu innych

Niezależnie od tego, jakie urządzenie Apple sprawia Ci problem, służymy wsparciem. Jesteśmy znani przede wszystkim jako godny polecenia serwis w Warszawie, jednak z powodzeniem zajmujemy się także takimi urządzeniami jak:

Kupisz u nas także akcesoria, np. pojedyncze słuchawki lub pudełeczka AirPods. Jako Autoryzowany Sklep Apple dostarczamy wyłącznie oryginalne akcesoria. A jeśli akurat nie mamy poszukiwanego przez Ciebie akcesorium na stanie, postaramy się je w krótkim czasie sprowadzić.

Pełne i profesjonalne wsparcie – sprzedaż i serwis urządzeń Apple

Służymy Ci pełnym i rzetelnym wsparciem technicznym – nasz serwis Apple w Warszawie zawsze dokona fachowych oględzin Twojego urządzenia. Serwis pogwarancyjny Apple jest płatny, ale w ramach gwarancji wykonujemy usługi za darmo. To wszystko dzięki temu, że działamy jako autoryzowany serwis iPhone w Warszawie i pozostałych urządzeń Apple. Nie zapominaj również o tym, że jako Sklep Apple Warszawa zapewniamy Ci dostęp do szerokiego spektrum markowych akcesoriów!

Potrzebny Ci rzetelny i skuteczny iPhone serwis w Warszawie? Skontaktuj się z nami. Wykonamy niezbędne czynności serwisowe. Nie zlecamy żadnych prac podwykonawcom, dlatego możesz być pewien, że Twój sprzęt będzie z nami bezpieczny. Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którym nieobce są nawet najbardziej skomplikowane usterki. Zapraszamy!

section-separator