Szanowni Klienci,
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00
PHU ESPO Sp. z o.o. – Warsztat oraz Punkt przyjęć Serwisu Apple

ul. Maciejki 5, 1 piętro, 02-181 Warszawa
tel.: +48 22 868 05 25
tel.kom.: +48 666 200 942
serwis@espo.com.pl

Авторизованный сервисный центр Apple

Компания ESPO является Авторизованным сервисным центром Apple, и поэтому мы можем оказывать сервисные услуги в период гарантии, и проводить постгарантийный ремонт.
аш персонал имеет многолетний опыт работы и соответствующие сертификаты компании Apple, необходимые для профессионального ремонта ваших устройств, как простых iPod shuffle, iPad, iPhone, так и для выполнения сложных ремонтов компьютерной техники.
Являясь Авторизованным сервисным центром Apple, мы используем только оригинальные комплектующие, поставляемые в наш центр со складов Apple.
Чтобы облегчить приемку устройств, избежать ошибок и быстро связаться с нами, распечатайте, заполните и приложите к устройству формуляр-заявку.
Внимание: Сообщаем, что ESPO — Авторизованный сервисный центр Apple — не является отделом технической поддержки и не дает _технические советы. _Телефон службы технической поддержки: 00 800 44 11 875.

Aktualności

Wymiana baterii Apple iPhone: Oryginalna czy zamiennik?

Z czasem bateria w Twoim telefonie iPhone ulega zużyciu. Proces ten nazywamy chemicznym starzeniem się baterii. Wpływa na niego zarówno upływ czasu, jak i sposób obsługi baterii, a więc to jak korzystasz ze swojego telefonu, jak go przechowujesz i ładujesz.

Czytaj dalej...

2023-04-04 09:00:36

Jak dbać o baterię w iPhone?

Telefony iPhone korzystają z baterii wyprodukowanych w technologii litowo-jonowej. W porównaniu ze starszymi generacjami baterii akumulatory litowo-jonowe zapewniają szybsze ładowanie, dłuższy czas pracy i większą trwałość. To obecnie najlepsza technologia zasilania bateryjnego urządzeń mobilnych.

Czytaj dalej...

2023-04-04 08:55:04

Serwis baterii Apple iPhone: Jakie mogą być przyczyny problemów z baterią?

Twój iPhone został zaprojektowany jako urządzenie proste i łatwe w obsłudze. Nie byłoby to możliwe bez udziału zaawansowanych technologii i wyrafinowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z ważnych obszarów technologicznych jest bateria i jej wydajność.

Czytaj dalej...

2023-04-04 08:48:32

Apple – autoryzowany serwis w Warszawie

Co zrobić, gdy Twój ukochany iPhone, iPad czy MacBook odmawia posłuszeństwa? Zgłoś się do nas! Jako autoryzowany serwis Apple zapewniamy szereg usług związanych z urządzeniami tego producenta. Elektronika firmy nie należy do awaryjnych, ale wypadek może zdarzyć się każdemu. Pęknięta szybka w telefonie czy zalany laptop to jednak nie koniec świata. Nasz Apple serwis w Warszawie zajmie tego rodzaju oraz innymi usterkami w pełni profesjonalnie. Serwis urządzeń Apple to nasza specjalność i sprawnie diagnozujemy oraz usuwamy wszelkie usterki. Używamy wyłącznie oryginalnych części i metod zaaprobowanych przez producenta, dlatego możesz być pewien świetnych rezultatów naszej pracy.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Apple

Jako zatwierdzony przez Apple autoryzowany serwis w Warszawie dokonujemy napraw urządzeń apple zarówno najnowszych, jak i starszych urządzeń producenta. Prowadzimy serwis gwarancyjny Apple, jak i serwis pogwarancyjny. Zajmiemy się Twoim MacBookiem, iPadem, a także nawet najstarszymi modelami iPoda. Prowadzimy ponadto serwis iPhonów wszystkich generacji. Wymieniamy zużyte i uszkodzone części, diagnozujemy usterki wpływające na działanie urządzeń. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego wybierając nasz serwis telefonów iPhone i innych urządzeń Apple, możesz liczyć przede wszystkim na skuteczną pomoc.

Serwis iPhone, iPad, Apple Watch i wielu innych

Niezależnie od tego, jakie urządzenie Apple sprawia Ci problem, służymy wsparciem. Jesteśmy znani przede wszystkim jako godny polecenia serwis w Warszawie, jednak z powodzeniem zajmujemy się także takimi urządzeniami jak:

Kupisz u nas także akcesoria, np. pojedyncze słuchawki lub pudełeczka AirPods. Jako Autoryzowany Sklep Apple dostarczamy wyłącznie oryginalne akcesoria. A jeśli akurat nie mamy poszukiwanego przez Ciebie akcesorium na stanie, postaramy się je w krótkim czasie sprowadzić.

Pełne i profesjonalne wsparcie – sprzedaż i serwis urządzeń Apple

Służymy Ci pełnym i rzetelnym wsparciem technicznym – nasz serwis Apple w Warszawie zawsze dokona fachowych oględzin Twojego urządzenia. Serwis pogwarancyjny Apple jest płatny, ale w ramach gwarancji wykonujemy usługi za darmo. To wszystko dzięki temu, że działamy jako autoryzowany serwis iPhone w Warszawie i pozostałych urządzeń Apple. Nie zapominaj również o tym, że jako Sklep Apple Warszawa zapewniamy Ci dostęp do szerokiego spektrum markowych akcesoriów!

Potrzebny Ci rzetelny i skuteczny iPhone serwis w Warszawie? Skontaktuj się z nami. Wykonamy niezbędne czynności serwisowe. Nie zlecamy żadnych prac podwykonawcom, dlatego możesz być pewien, że Twój sprzęt będzie z nami bezpieczny. Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którym nieobce są nawet najbardziej skomplikowane usterki. Zapraszamy!

section-separator