Szanowni Klienci,
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00
PHU ESPO Sp. z o.o. – Warsztat oraz Punkt przyjęć Serwisu Apple

ul. Maciejki 5, 1 piętro, 02-181 Warszawa
tel.: +48 22 868 05 25
tel.kom.: +48 666 200 942
serwis@espo.com.pl

Авторизованный сервисный центр Apple

Компания ESPO является Авторизованным сервисным центром Apple, и поэтому мы можем оказывать сервисные услуги в период гарантии, и проводить постгарантийный ремонт.
аш персонал имеет многолетний опыт работы и соответствующие сертификаты компании Apple, необходимые для профессионального ремонта ваших устройств, как простых iPod shuffle, iPad, iPhone, так и для выполнения сложных ремонтов компьютерной техники.
Являясь Авторизованным сервисным центром Apple, мы используем только оригинальные комплектующие, поставляемые в наш центр со складов Apple.
Чтобы облегчить приемку устройств, избежать ошибок и быстро связаться с нами, распечатайте, заполните и приложите к устройству формуляр-заявку.
Внимание: Сообщаем, что ESPO — Авторизованный сервисный центр Apple — не является отделом технической поддержки и не дает _технические советы. _Телефон службы технической поддержки: 00 800 44 11 875.

Aktualności

Wymiana baterii Apple iPhone: Oryginalna czy zamiennik?

Z czasem bateria w Twoim telefonie iPhone ulega zużyciu. Proces ten nazywamy chemicznym starzeniem się baterii. Wpływa na niego zarówno upływ czasu, jak i sposób obsługi baterii, a więc to jak korzystasz ze swojego telefonu, jak go przechowujesz i ładujesz.

Czytaj dalej...

2023-04-04 09:00:36

Jak dbać o baterię w iPhone?

Telefony iPhone korzystają z baterii wyprodukowanych w technologii litowo-jonowej. W porównaniu ze starszymi generacjami baterii akumulatory litowo-jonowe zapewniają szybsze ładowanie, dłuższy czas pracy i większą trwałość. To obecnie najlepsza technologia zasilania bateryjnego urządzeń mobilnych.

Czytaj dalej...

2023-04-04 08:55:04

Serwis baterii Apple iPhone: Jakie mogą być przyczyny problemów z baterią?

Twój iPhone został zaprojektowany jako urządzenie proste i łatwe w obsłudze. Nie byłoby to możliwe bez udziału zaawansowanych technologii i wyrafinowanych rozwiązań technologicznych. Jednym z ważnych obszarów technologicznych jest bateria i jej wydajność.

Czytaj dalej...

2023-04-04 08:48:32

Apple – autoryzowany serwis i sklep w Warszawie

Co zrobić, gdy Twój ukochany iPhone, iPad czy MacBook odmawia posłuszeństwa? Zgłoś się do nas! Jako autoryzowany serwis Apple zapewniamy szereg usług związanych z urządzeniami tego producenta. Elektronika firmy nie należy do awaryjnych, ale wypadek może zdarzyć się każdemu. Pęknięta szybka w telefonie czy zalany laptop to jednak nie koniec świata. Nasz Apple serwis w Warszawie zajmie się tego rodzaju oraz innymi usterkami w pełni profesjonalnie. Serwis urządzeń Apple to nasza specjalność i sprawnie diagnozujemy oraz usuwamy wszelkie usterki. Używamy wyłącznie oryginalnych części i metod zaaprobowanych przez producenta, dlatego możesz być pewien świetnych rezultatów naszej pracy.

Wybierając dobry serwis Apple masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działało jeszcze przez długi czas po naprawie. To bardzo ważne, ponieważ gros serwisów i punktów naprawy koncentruje się na uruchomieniu urządzenia tu i teraz, nie myśląc o jego dalszej długoterminowej eksploatacji. Jako autoryzowany, a zarazem dobry serwis Apple dokładamy wszelkich starań, aby usunąć usterkę i zapewnić Ci możliwość długotrwałej, bezawaryjnej pracy z urządzeniem.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Apple

Jako zatwierdzony przez Apple autoryzowany serwis w Warszawie dokonujemy napraw urządzeń apple zarówno najnowszych, jak i starszych urządzeń producenta. Prowadzimy serwis gwarancyjny Apple, jak i serwis pogwarancyjny. Zajmiemy się Twoim MacBookiem, iPadem, a także nawet najstarszymi modelami iPoda. Prowadzimy ponadto serwis iPhonów wszystkich generacji. Wymieniamy zużyte i uszkodzone części, diagnozujemy usterki wpływające na działanie urządzeń. Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego wybierając nasz serwis telefonów iPhone i innych urządzeń Apple, możesz liczyć przede wszystkim na skuteczną pomoc.

Pracując z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych i metod zaaprobowanych przez producenta jesteśmy w stanie uzyskać rezultat naprawy porównywalny z fabrycznymi parametrami pracy urządzenia. Dotyczy to w szczególności usuwania usterek o podłożu mechanicznym – wymiany wyeksploatowanych baterii czy uszkodzonych w wyniku upadku z wysokości ekranów i obudów urządzeń.

Serwis iPhone, iPad, Apple Watch i wielu innych

Niezależnie od tego, jakie urządzenie Apple sprawia Ci problem, służymy wsparciem. Jesteśmy znani przede wszystkim jako godny polecenia serwis w Warszawie, jednak z powodzeniem zajmujemy się także takimi urządzeniami jak:

Kupisz u nas także akcesoria, np. pojedyncze słuchawki lub pudełeczka AirPods. Jako Autoryzowany Sklep Apple dostarczamy wyłącznie oryginalne akcesoria. A jeśli akurat nie mamy poszukiwanego przez Ciebie akcesorium na stanie, postaramy się je w krótkim czasie sprowadzić.

Pełne i profesjonalne wsparcie – sprzedaż i serwis urządzeń Apple

Służymy Ci pełnym i rzetelnym wsparciem technicznym – nasz serwis Apple w Warszawie zawsze dokona fachowych oględzin Twojego urządzenia. Serwis pogwarancyjny Apple jest płatny, ale w ramach gwarancji wykonujemy usługi za darmo. To wszystko dzięki temu, że działamy jako autoryzowany serwis iPhone w Warszawie i pozostałych urządzeń Apple. Nie zapominaj również o tym, że jako Sklep Apple Warszawa zapewniamy Ci dostęp do szerokiego spektrum markowych akcesoriów!

Potrzebny Ci rzetelny i skuteczny iPhone serwis w Warszawie? Skontaktuj się z nami. Wykonamy niezbędne czynności serwisowe. Nie zlecamy żadnych prac podwykonawcom, dlatego możesz być pewien, że Twój sprzęt będzie z nami bezpieczny. Nasz zespół składa się z doświadczonych techników, którym nieobce są nawet najbardziej skomplikowane usterki. Zapraszamy!

section-separator