Wymiana baterii MacBook NIE RETINA

Nazwa usługi Cena sprzedaży brutto PLN
Wymiana baterii MacBook NIE RETINA 650 zł
Powrót do wyboru usługi

Wymiana baterii MacBook w Warszawie

Urządzenia marki Apple słyną z niezawodnych baterii zapewniających płynną pracę w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach otoczenia. Podczas korzystania z laptopa Mac bateria przechodzi przez cykle ładowania. Cykl następuje po całkowitym wyczerpaniu baterii, ale nie jest równoznaczny z jednym jej ładowaniem. Jeśli bateria jest doładowywana do poziomu np. 40% lub 60% i sukcesywnie rozładowywana, jeden pełny cykl ładowania może trwać nawet kilka dni.

Baterie mają ograniczoną liczbę cykli ładowania, dlatego też z czasem spodziewane jest zmniejszenie ich wydajności. Po osiągnięciu limitu liczby cykli bateria jest uznawana za użytą. Zużyta bateria nie zagraża sprawności urządzenia, ale spadek jej wydajności może utrudniać pracę, dlatego większość użytkowników laptopów Mac decyduje się na wymianę baterii w celu utrzymania wydajności urządzenia na najwyższym poziomie.

Limity cykli ładowania baterii różnią się w zależności do modelu komputera Mac. W przypadku urządzeń wyprodukowanych po 2009 roku limit cykli ładowania baterii wynosi 1000.

Korzystanie z serwisu baterii

W przypadku MacBooków, MacBooków Air i MacBooków Pro z wbudowanymi bateriami wymianę baterii należy powierzyć wyłącznie Autoryzowanemu Serwisowi Apple. Naprawy wykonywane przez osoby nieprzeszkolone lub przy użyciu nieoryginalnych części mogą spowodować uszkodzenie sprzętu. Uszkodzenia wynikające z nieprawidłowo przeprowadzonej wymiany baterii nie podlegają gwarancji.

Starsze modele laptopów MacBook posiadają baterie, które można wymienić samodzielnie. Mimo to, rekomendujemy wizytę w serwisie. Wymiana baterii w Autoryzowanym Serwisie to nie tylko pewność prawidłowo przeprowadzonej naprawy, ale przede wszystkim gwarancja na nową baterię i wykonaną usługę.

Wymiana baterii MacBook 

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Apple, najdłużej działającym w Warszawie. Naszą misją jest tworzenie najlepszego i najbardziej profesjonalnego serwisu produktów firmy. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszelkie usługi naprawcze i serwisowe realizujemy na miejscu, co przekłada się na ich najwyższą jakość. W każdym przypadku udzielamy gwarancji na produkt i usługę.

Jedną z usług, które świadczymy jest wymiana baterii MacBook. Wymieniamy uszkodzone baterie w ramach rocznej gwarancji Apple. Bez żadnych opłat wymieniamy również baterie w urządzeniach z wykupionym AppleCare Protection Plan (kiedy bateria zachowuje mniej niż 80% swojej pierwotnej pojemności). Odpłatnie mogą w naszym serwisie wymienić baterię także użytkownicy laptopów bez wykupionego planu ochrony.

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub wizyty w serwisie ESPO przy ulicy Maciejki 5.

section-separator