Serwis AirPods

Jako autoryzowany serwis gwarancyjny Apple Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę serwisową urządzeń i peryferii marki Apple, którą świadczymy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Nasz serwis z sukcesami obsługuje wszystkie urządzenia marki dostępne w autoryzowanej dystrybucji krajowej działając jako serwis MacBook czy serwis AirPods. Klientów zainteresowanych możliwością naprawy zestawu słuchawkowego Apple AirPods zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą serwisową.

Gwarancyjny serwis słuchawek AirPods

serwis airpods warszawa
Bezpłatnym naprawom gwarancyjnym podlegają zestawy słuchawkowe Apple AirPods objęte gwarancją producenta w ramach standardowej opieki gwarancyjnej one-year limited warranty oraz programu gwarancyjnego Apple Care Protection Plan. Zgodnie z wyszczególnieniami zawartymi w karcie gwarancyjnej w ramach gwarancyjnego serwisu AirPods usuwane są wszelkie usterki techniczne niezawinione przez użytkownika. Uszkodzenia, do których doszło w wyniku niewłaściwego użytkowania sprzętu lub nieuwagi użytkownika są usuwane odpłatnie. Zgłoszenie urządzenia do serwisu i usunięcie usterki nie wiąże się z utratą gwarancji producenta, o ile naprawa została przeprowadzona w autoryzowanym serwisie naprawczym.

Wszystkie naprawy gwarancyjne wykonujemy korzystając wyłącznie z oryginalnych części zamiennych i podzespołów, a w razie usterki uniemożliwiającej naprawę urządzenia zapewniamy jego wymianę na drugie wolne od wad.

Pogwarancyjny serwis AirPods

Obsłudze serwisu pogwarancyjnego podlegają wszystkie peryferia, na które wygasła gwarancja, jak również peryferia i urządzenia marki Apple do uszkodzenia których doszło w wyniku nieprawidłowego użytkowania lub nieuwagi użytkownika. Naprawy pogwarancyjne wykonywane są odpłatnie, przy czym usługa jest każdorazowo wyceniana przed przyjęciem urządzenia do serwisu. Urządzenia i peryferia takie jak Apple AirPods serwisujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz wyłącznie oryginalnych części zamiennych. Stanowi to gwarancję funkcjonalności oraz bezawaryjnej pracy serwisowanego urządzenia.

Pogwarancyjny serwis AirPods obsługuje wyłącznie urządzenia objęte wsparciem technicznym producenta. W przypadku usterki starszych modeli zestawów słuchawkowych Apple prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia możliwości wykonania naprawy.

Serwis AirPods – Warszawa i okolice

Siedzibą naszego serwisu jest Warszawa. Urządzenia do naprawy przyjmujemy bezpośrednio od zainteresowanych klientów w siedzibie naszej firmy, jak i drogą pocztową. Wysłanie nam urządzenia do naprawy prosimy wcześniej skonsultować z pracownikiem serwisu.

section-separator