IPhone autoryzowany serwis – naprawa telefonów iPhone Apple Warszawa

ESPO – autoryzowany serwis komórkowy Apple poleca swe usługi z zakresu serwisowania i naprawy telefonów iPhone. Wszelkie naprawy są wykonywane przez nasz zespół techników posiadających odpowiednie certyfikaty Apple. Posiadają oni odpowiedni zestaw umiejętności oraz wiedzę na temat najnowszych modeli iPhone, udokumentowaną zdanymi egzaminami organizowanymi przez firmę Apple. Zakres przeprowadzanych przez nas napraw dotyczy zarówno oprogramowania, jak i samego sprzętu. Na terenie miasta Warszawa działamy jako serwis gwarancyjny iPhone. Swoje usługi oferujemy także jako pogwarancyjny serwis Apple, jednocześnie podejmując się napraw nieobjętych gwarancją, jak wymiana baterii czy wymiana ekranu iPhone.

banner espo iphone

ESPO – autoryzowany serwis iPhone – oddaj swój telefon w ręce profesjonalistów

iphone autoryzowany serwis warszawaZdobyte na przestrzeni lat doświadczenie oraz cenna wiedza, którą nieustannie poszerzamy, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jak na specjalistów w swojej dziedzinie przystało, do każdego zlecenia serwisu czy naprawy telefonów iPhone podchodzimy z wielkim zaangażowaniem oraz pasją, co przekłada się na skuteczność i jakość wykonywanych przez nas usług. Naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście na każdym z etapów serwisu lub naprawy. Jako serwis gwarancyjny nasze usługi świadczymy w ramach rękojmi producenta. Z usług serwisu możecie Państwo także skorzystać odpłatnie.

Co dokładnie kryje się pod hasłem serwis i naprawa telefonów iPhone?

Otóż, niezależnie od problemu poradzimy sobie z każdym problemem: czy będzie to przeinstalowanie systemu operacyjnego, naprawa błędów występujących w oprogramowaniu, wymiana przycisków, naprawa uszkodzeń głośnika i mikrofonu, naprawa innych części telefonu, wymiana baterii czy też  wymiana wyświetlacza iPhone. Naprawa telefonów iPhone wymaga użycia tylko oryginalnych części pochodzących bezpośrednio od Apple. Powierzając nam swój telefon, możesz być pewny, że nie użyjemy części zastępczych zakupionych na portalu aukcyjnym – w autoryzowanym serwisie Apple stosujemy wyłącznie oryginalne części zastępcze producenta, co przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Wykonujemy naprawy telefonów iPhone zarówno w ramach gwarancji firmy Apple – one year limited warranty, jak również Apple Care Protection Plan. Istnieje również możliwość przeprowadzenia bezpłatnej naprawy pogwarancyjnej, a więcej szczegółów na ten temat uzyskasz dzięki lekturze poniższego załącznika: http://www.apple.com/pl/support/exchange_repair/

Autoryzowany serwis Apple – naprawa iPhone na gwarancji i odpłatny serwis pogwarancyjny

Możliwe jest również dokonanie płatnej naprawy pogwarancyjnej – jej cena i czas przeprowadzenia zależą od wielu czynników, jak chociażby dostępność potrzebnych części. Naprawie nie podlega sprzęt wycofany z obsługi technicznej producenta (dotyczy modeli starszych niż 5 lat). Nasi technicy podejmą się naprawy smartfona wyłącznie po uzgodnieniu jej ceny z klientem. W przypadku odstąpienia od usługi właściciel urządzenia ponosi koszt diagnozy w wysokości 100 PLN brutto. Na odbiór telefonu jego właściciel ma 30 dni od otrzymania zawiadomienia o gotowości do odbioru. Każdy kolejny dzień zwłoki skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 1 PLN netto. Serwis nie zwraca wymienionych części zamiennych. Jeśli klient będzie się takowego domagał to kosz naprawy może wzrosnąć o co najmniej 30%.

Wymiana baterii, wymiana wyświetlacza i inne usługi w autoryzowanym serwisie Apple

Nasz zespół ma bogate doświadczenie we wszelkiego rodzaju usługach serwisowych Apple. Jednymi z najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się do nas klienci, to nieprawidłowo działająca bateria bądź uszkodzony wyświetlacz. Jednak wymiana baterii czy wymiana wyświetlacza to tylko jedne z licznych usług, jakie świadczymy dla użytkowników urządzeń Apple.

Wsparcie Apple umożliwia nam diagnozowanie i przeprowadzanie napraw na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki nieustannym szkoleniom i czerpaniu wiedzy o produktach bezpośrednio od producenta. Ponadto, mając dostęp do bazy danych Apple, korzystamy z informacji, które znajdują się w niej o konkretnym telefonie. Bazę też uzupełniamy również po naprawie, którą przeprowadzamy w naszym autoryzowanym serwisie Apple. Profesjonalny serwis Apple opiera się o wsparcie techniczne i merytoryczne, a także o ścisłą współpracę z marką, która stawia na bezkonkurencyjną obsługę Klienta na najwyższym poziomie.

Profesjonalny serwis i naprawa iPhone Warszawa

naprawa iphone warszawaWiemy, że po w wpisaniu w pasek przeglądarki frazy serwis telefonów iphone warszawa wyświetla się wiele wyników, ale tylko ESPO jest wyborem dorównującym jakością i solidnością samej firmie Apple. Dlatego tak newralgiczne naprawy, jak wymiana wyświetlacza iPhone lub inne naprawy w ramach trwającego okresu gwarancji najlepiej zlecić właśnie nam – marce posiadające status Serwisu Gwarancyjnego Apple.

Jeśli szukasz serwisu iPhone 15 / iPhone 14 / iPhone 13 czy iPhone 12 – skorzystaj z naszych usług w Warszawie!

Nasze usługi wykonujemy na terenie miasta Warszawa, jednak do zapoznania się ofertą dotyczącą serwisu i naprawy telefonów iPhone zachęcamy również okolicznych mieszkańców. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i odwiedzenia jednego z kilku naszych punktu przyjęć. Czekamy również na kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań czy ewentualnych wątpliwości.

 

Uwaga: Uprzejmie informujemy iż PHU ESPO Sp. z o.o. – Autoryzowany Serwis Apple nie jest działem pomocy technicznej i nie udziela porad technicznych. Infolinia techniczna dostępna jest pod numerem: 00 800 44 11 875

Copyright © 2021 PHU ESPO Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

section-separator