Autoryzowany serwis – naprawa telefonów iPhone Apple Warszawa

ESPO – autoryzowany serwis komórkowy Apple poleca swe usługi z zakresu serwisowania i naprawy telefonów iPhone. Wszelkie naprawy są wykonywane przez nasz zespół techników posiadających odpowiednie certyfikaty Apple. Posiadają oni odpowiedni zestaw umiejętności oraz wiedzę na temat najnowszych modeli iPhone udokumentowaną zdanymi egzaminami organizowanymi przez firmę Apple. Zakres przeprowadzanych przez nas napraw dotyczy zarówno oprogramowania jak i samego sprzętu.

banner espo iphone

Poradzimy sobie z każdym problemem: czy będzie to przeinstalowanie systemu operacyjnego, naprawa błędów występujących w oprogramowaniu, wymiana przycisków, naprawa uszkodzeń głośnika i mikrofonu, naprawa innych części telefonu, wymiana baterii czy też wymiana wyświetlacza, lub wymiana szybki iPhone. Naprawa iPhone wymaga użycia tylko oryginalnych części pochodzących bezpośrednio od Apple. Powierzając nam swój telefon nie musisz się martwić, że użyjemy części zastępczych zakupionych na portalu aukcyjnym.

Wykonujemy naprawy zarówno w ramach gwarancji firmy Apple – one year limited warranty, jak również Apple Care Protection Plan. Istnieje również możliwość przeprowadzenia bezpłatnej naprawy pogwarancyjnej, a więcej szczegółów na ten temat uzyskasz dzięki lekturze poniższego załącznika: http://www.apple.com/pl/support/exchange_repair/

Możliwe jest również dokonanie płatnej naprawy pogwarancyjnej, lecz jej cena i czas przeprowadzenia zależą od wielu czynników, jak chociażby dostępność potrzebnych części. Naprawie nie podlega sprzęt wycofany z obsługi technicznej producenta (dotyczy modeli starszych niż 5 lat). Nasi serwisanci podejmą się naprawy wyłącznie po uzgodnieniu jej ceny z klientem. W przypadku odstąpienia od niej właściciel urządzenia ponosi koszt diagnozy w wysokości 100 PLN brutto. Na odbiór telefonu jego właściciel ma d0 30 dni o trzymania zawiadomienia o gotowości do odbioru. Każdy kolejny dzień zwłoki skutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 1 PLN netto. Serwis nie zwraca wymienionych części zamiennych. Jeśli klient będzie się takowego domagał to kosz naprawy może wzrosnąć o co najmniej 30%.

Wiemy, że po w wpisaniu w pasek przeglądarki frazy serwis telefonów iphone warszawa wyświetla się wiele wyników, ale tylko ESPO jest wyborem dorównującym jakością i solidnością samej firmie Apple.

Uwaga: Uprzejmie informujemy iż PHU ESPO Sp. z o.o. – Autoryzowany Serwis Apple nie jest działem pomocy technicznej i nie udziela porad technicznych. Infolinia techniczna dostępna jest pod numerem: 00 800 44 11 875

section-separator