Serwis iPhone 15 – Warszawa 

serwis iphone 15

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Apple. Swoje usługi polecamy użytkownikom smartfonów iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro oraz iPhone 15 Pro Max. Wszystkie naprawy realizowane przez nasz serwis wykonujemy w oparciu o oryginalne części zamienne i technologię producenta. To stanowi gwarancję skutecznej naprawy i długotrwałej, bezawaryjnej pracy serwisowanego urządzenia.

Zakres kompetencji naszego serwisu obejmuje zarówno oprogramowanie, jak i usterki mechaniczne. Najczęściej z naszych usług korzystają użytkownicy smartfonów iPhone 15, których telefony ucierpiały w wyniku zdarzeń losowych – upadków z wysokości, zalania, zawilgocenia. Żadne z tych zdarzeń nie jest powodem do paniki. Zdecydowaną większość urządzeń jesteśmy w stanie naprawić, tym samym gwarantując ich sprawność i prawidłową pracę w długiej perspektywie czasu. 

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis – iPhone 15, Plus, Pro i Pro Max 

Oferujemy kompleksowy serwis urządzeń z serii iPhone 15 wszystkich generacji. Wykonujemy naprawy telefonów w ramach gwarancji firmy Apple – jeden rok gwarancji producenta oraz drugi rok rękojmi konsumenckiej. Opieką pogwarancyjną otaczamy telefony iPhone 15, na które wygasła już gwarancja producenta, jak również urządzenia uszkodzone z winy użytkownika, których naprawa nie kwalifikuje się jako usługa gwarancyjna.

Nasz serwis z powodzeniem poradzi sobie z każdym problemem:

Wykonujemy również szereg innych czynności naprawczych i serwisowych, które wpływają korzystnie na sprawność urządzenia oraz jego żywotność. 

Serwis iPhone 15, Plus, Pro i Pro Max – Dlaczego warto nam zaufać?

Naszym największym atutem jest autoryzacja otrzymana do firmy Apple. Stanowi ona gwarancję profesjonalnej i rzetelnej obsługi na najwyższym poziomie. To także pewność, że Zespół Techniczny, któremu powierzacie Państwo swoje urządzenia stale podnosi swoje kompetencje i niezmiennie od lat spełnia rosnące standardy firmy Apple w zakresie świadczenia pomocy serwisowej. 

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu Apple w Warszawie.

section-separator