Autoryzowany serwis – naprawa laptopów Apple MacBook Warszawa

W dobie zataczającej coraz szersze kręgi nowej technologii, obecnej już właściwie w każdej możliwej dziedzinie życia, niezwykle trudno jest posiadać przez cały czas urządzenie wolne od wad lub usterek, pojawiających się niekiedy już po krótkim okresie jego użytkowania. Laptopy, telefony, tablety – towarzyszą nam praktycznie wszędzie, stając się narzędziem pracy lub platformą multimedialną zapewniającą rozrywkę, a nierzadko także doskonałym środkiem do szybkiego korzystania z usług bankowych bądź wygodnych zakupów w formie online. Niestety, ryzyko stłuczenia ekranu, matrycy, a także potrzeba wymiany pewnych części z uwagi na zwiększony wymiar eksploatacji to częste przypadki, zgłaszane szczególnie przez posiadaczy sprzętu firmy Apple. Espo, jako autoryzowany serwis sprawdzający się w pracy nad różnego rodzaju usterkami, wychodzi do Państwa z propozycją oferującą dużo więcej, niż zwykła naprawa. Macbook, wyróżniający się szeroką specyfikacją techniczną, jako laptop wymaga dużej ostrożności w obsłudze, zwłaszcza przy pracach konserwacyjnych. Serwis Macbook działający w Warszawie pragnie zatem zapewnić Państwu profesjonalne oraz rzetelne wykonanie zlecenia naprawy, a nade wszystko – wyjątkową atencję i zaangażowanie w czynności związane z rozpatrywaniem problemu, który dotkliwie doświadczył Państwa urządzenie.

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis MacBook

Jako autoryzowany serwis gwarancyjny Apple Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług naprawczych realizowanych w trybie serwisu gwarancyjnego i serwisu pogwarancyjnego. Na serwis gwarancyjny przyjmujemy urządzenia w ramach one-year limited warranty oraz programu gwarancyjnego Apple Care Protection Plan. Opieką pogwarancyjną otaczamy MacBooki, na które wygasła już gwarancja producenta, jak również urządzenia uszkodzone z winy użytkownikach, których naprawa nie kwalifikuje się jako usługa gwarancyjna. Usuwając usterki urządzeń marki Apple w autoryzowanym serwisie macie Państwo nie tylko pewność najwyższej jakości wykonania obsługi z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części zamiennych, ale w przypadku naprawy urządzenia objętego gwarancją zachowujecie do niej prawo.

Nasz serwis MacBook specjalizuje się również w naprawie innych urządzeń i peryferii marki Apple dostępnych w autoryzowanych punktach dystrybucji Apple na terenie miasta Warszawa i całego kraju. W związku z powyższym działamy również jako serwis tabletów, telefonów oraz serwis AirPods. Wszystkie usługi serwisowe świadczymy z zachowaniem najwyższych standardów Apple, co przekłada się na wysoką jakość obsługi oraz bezawaryjną pracę serwisowanych urządzeń.

Pogwarancyjny serwis MacBook

Jako serwis pogwarancyjny obsługujemy wyłącznie urządzenia objęte obsługą techniczną producenta. Jeśli usterce uległ „stary” MacBook przed przekazaniem go do naprawy zalecamy upewnić się, czy jego naprawa może zostać zrealizowana w naszym serwisie. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową i wskazać model lub numer seryjny uszkodzonego urządzenia.

naprawa macbook warszawa

 

W ramach oferty serwisu Espo mogą Państwo skorzystać między innymi z usług dotyczących napraw gwarancyjnych (Apple i Elgato) czy też płatnych napraw pogwarancyjnych (Apple). Na naszej stronie internetowej w zakładce „Zgłoszenia”, mają Państwo przygotowany formularz do wypełnienia, służący zebraniu informacji o sprzęcie, którego naprawę Państwo zlecacie. Istnieje możliwość skorzystania z dwóch opcji dokumentu zgłoszeniowego, uzupełnianego na firmę bądź osobę prywatną. Wypełniony w całości oraz wydrukowany formularz dołączacie Państwo do urządzenia i całą przesyłkę kierujecie pod wskazany adres. Przy poszczególnych rodzajach napraw, wyróżnionych na podstronie, spotkacie się Państwo z detalicznym opisem usługi, a także warunków regulaminowych koniecznych do spełnienia, aby zlecenie mogło zostać przez nas wykonane. Warto obdarzyć naszą firmę zaufaniem, ponieważ cały nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra, składająca się z certyfikowanych techników Apple, w branży działających z powodzeniem od lat. Szukając zatem odpowiedniego, sprawdzonego miejsca, w którym Państwa sprzęt zostanie z należytą troską oraz profesjonalizmem zbadany pod kątem określonej dla jego przypadku specyfiki technicznej, zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Espo, działającej jako serwis laptopów Apple.

Warszawa, gdzie mieści się nasze główna siedziba, to zdecydowanie najlepsza lokalizacja dla prowadzenia szerokiego wachlarza naszych usług – jako serce kraju, skupiające w sobie dużą część ludzi młodych, ambitnych oraz przedsiębiorczych, a także polskie centrum życia biznesowego, w którym z dnia na dzień swoje siedziby otwierają nie tylko kolejne duże korporacje, ale i mniejsze systemy organizacji nowych miejsc pracy, wymagające gruntownego zaplecza technicznego i perfekcyjnie funkcjonującego sprzętu.

 

Naprawa iPhone | Naprawa iPad

section-separator