naprawa urządzeń apple naprawa wszystkich modeli apple

Naprawa wszystkich urządzeń Apple Warszawa – poznaj usługi ESPO

ESPO – autoryzowany punkt naprawczy Apple w Warszawie świadczący usługi na najwyższym poziomie

Dlaczego warto zdecydować się na naprawę urządzeń iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook w salonie ESPO w Warszawie? Znamy co najmniej kilka powodów:

  1. Jako autoryzowany punkt serwisowy wykorzystujemy tylko oryginalne części firmy Apple. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po naprawie produkt będzie działał tak, jak powinien.
  2. Serwis i wszelkie naprawy są realizowane przez nasz wyspecjalizowany zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem. Gwarantuje to stałe realizowanie wszystkich usług na bardzo wysokim poziomie.
  3. Wymianę ekranów i wymianę baterii realizujemy praktycznie od ręki – nawet w ciągu 30 minut od momentu przyjęcia zgłoszenia w naszym serwisie.

Autoryzowany punkt naprawczy Apple w Warszawie

Aby móc realizować naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, wzięliśmy udział w programie Autoryzowany Serwis Apple. W ramach wymagań operacyjnych stale spełniamy standardy związane z poziomem świadczenia usług, certyfikacją naszych techników oraz dostępności usług dla naszych Klientów. Podlegamy okresowym kontrolom i przeglądom realizowanych przez pracowników firmy Apple, aby zapewnić konsekwentne przestrzeganie wysokich standardów. Oprócz dostępu do oryginalnych części otrzymujemy również odpowiednie narzędzia, szkolenia, podręczniki, narzędzia diagnostyczne i pozostałe zasoby firmy Apple umożliwiające wykonywanie tych napraw.

Przestrzeń, w której przyjmujemy urządzenia do serwisowania i naprawy, podzielona jest na strefę obsługi klienta oraz zabezpieczoną strefę warsztatową, w której realizowane są wszelkie naprawy, przechowywane części zamienne oraz produkty przeznaczone do naprawy. W zespole naszych techników pracują wyłącznie osoby, które uzyskały certyfikat w zakresie naprawiania produktów firmy Apple w autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. Dla poszczególnych produktów certyfikacje są odnawiane przynajmniej raz do roku, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie nowych urządzeń i aktualizacji systemu.

Usługi naprawcze dla produktów marki Apple – Apple: Naprawa Warszawa

Jako certyfikowany, autoryzowany punkt naprawczy Apple realizujemy usługi w szerokim zakresie:

Naprawa urządzeń Apple jest realizowana wyłącznie przez naszych techników na miejscu w punkcie Warszawa. To gwarancja najwyższego bezpieczeństwa urządzeń przyjmowanych do naprawy – urządzenia nie są transportowane, przekazywane sobie pomiędzy oddziałami, ani relokowane przy użyciu usług firm kurierskich. To niezwykle istotne, ponieważ do szeregu usterek i uszkodzeń obniżających walory wizualne urządzeń dochodzi właśnie podczas ich transportu. Świadcząc usługi na miejscu eliminujemy ryzyka, na jakie narażeni są Klienci zdalnych punktów naprawczych zależnych do profesjonalizmu firm kurierskich i transportowych.

Naprawa wszystkich modeli Apple

Z usług naszego punktu bardzo często korzystają użytkownicy urządzeń starszych generacji. Gros z nich jest zaskoczona tym, że dysponujemy technologią oraz częściami zamiennymi umożliwiającymi naprawę urządzenia wycofanego już z oficjalnej dystrybucji marki. Oferując naprawę wszystkich modeli Apple zapewniamy fachowe wsparcie urządzeń najnowszych generacji, jednocześnie nie zapominając o użytkownikach przywiązanych wcześniejszych modeli tych urządzeń. Nasze kompetencje oraz zasoby pozwalają znacząco wydłużyć cykl życia urządzeń Apple, tym samym przyczyniamy się do zmniejszenia ilości elektrośmieci w naszym otoczeniu.

Jeśli szukasz serwisu iPhone 15 / iPhone 14 / iPhone 13 czy iPhone 12 – skorzystaj z naszych usług w Warszawie!

Apple: Naprawa Warszawa

Klientów zainteresowanych zleceniem naprawy dowolnego urządzenia marki Apple zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Na pytania odpowiadamy osobiście, telefonicznie i za pośrednictwem poczty elektronicznej.

apple naprawa warszawa
section-separator