Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Apple Warszawa Naprawy gwarancyjne - Apple ESPO

Naprawa iPada, serwis iPhone Warszawa – poznaj usługi ESPO

ESPO – autoryzowany serwis Apple w Warszawie świadczący usługi na najwyższym poziomie

Dlaczego warto zdecydować się na naprawę urządzeń iPhone, iPad, Apple Watch, MacBook w salonie ESPO w Warszawie? Znamy co najmniej kilka powodów:

  1. Jako autoryzowany punkt serwisowy wykorzystujemy tylko oryginalne części firmy Apple. Dzięki temu możesz mieć pewność, że po naprawie produkt będzie działał tak, jak powinien.
  2. Serwis i wszelkie naprawy są realizowane przez nasz wyspecjalizowany zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem. Gwarantuje to stałe realizowanie wszystkich usług na bardzo wysokim poziomie.
  3. Naprawę ekranów i wymianę baterii realizujemy praktycznie od ręki – nawet w ciągu 30 minut od momentu przyjęcia zgłoszenia w naszym serwisie.

Autoryzowany serwis Apple w Warszawie

Aby móc realizować usługi w ramach serwisu gwarancyjnego Apple i serwis pogwarancyjnego Apple, wzięliśmy udział w programie Autoryzowany Serwis Apple. W ramach wymagań operacyjnych stale spełniamy standardy związane z poziomem serwisowania, certyfikacją naszych techników oraz dostępności usług dla naszych Klientów. Podlegamy okresowym kontrolom i przeglądom realizowanych przez pracowników firmy Apple, aby zapewnić konsekwentne przestrzeganie wysokich standardów. Oprócz dostępu do oryginalnych części otrzymujemy również odpowiednie narzędzia, szkolenia, podręczniki serwisowe, narzędzia diagnostyczne i pozostałe zasoby firmy Apple umożliwiające wykonywanie tych napraw.

Przestrzeń, w której przyjmujemy urządzenia do serwisowania i naprawy, podzielona jest na strefę obsługi klienta oraz zabezpieczoną strefę warsztatową, w której realizowane są wszelkie naprawy, przechowywane części zamienne oraz produkty przeznaczone do naprawy. W zespole naszych techników pracują wyłącznie osoby, które uzyskały certyfikat w zakresie naprawiania produktów firmy Apple w autoryzowanym centrum egzaminacyjnym. Dla poszczególnych produktów certyfikacje są odnawiane przynajmniej raz do roku, dzięki czemu posiadamy niezbędną wiedzę w zakresie nowych urządzeń i aktualizacji systemu.

Usługi serwisowe i naprawcze dla produktów marki Apple

Jako certyfikowany, autoryzowany serwis Apple realizujemy usługi w szerokim zakresie:

Naprawy pogwarancyjne Serwisu Apple – płatne
section-separator