Serwis iPhone 14 – Warszawa 

serwis iphone

ESPO jest autoryzowanym serwisem Apple w Warszawie. Jako Serwis iPhone 14 nasze usługi kierujemy do użytkowników telefonów iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro oraz iPhone 14 Pro Max. Działamy w oparciu o najwyższe standardy obsługi klienta. Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i procedur producenta. To przekłada się na jakość świadczonych usług oraz uzyskanie gwarancji na wymienione części i usługę naprawczą. 

Będąc użytkownikami urządzeń Apple, doskonale wiemy jak niezawodny jest to sprzęt. Jednak każdemu może się przydarzyć wypadek, a długotrwałe intensywne użytkowanie iPhona może doprowadzić do zużycia się części eksploatacyjnych. W takiej sytuacji autoryzowany serwis iPhone 14 Plus, Pro i Pro Max pozostaje do Twojej dyspozycji. 

Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis – iPhone 14, Plus, Pro i Pro Max 

Nasze usługi świadczymy w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W obu przypadkach zachowując tę samą niezmiennie wysoką jakość świadczonych usług. Jako serwis gwarancyjny wykonujemy naprawy w ramach gwarancji firmy Apple:

Opieką pogwarancyjną otaczamy urządzenia z serii iPhony 14, na które na które wygasła już gwarancja producenta. Pomagamy również w sytuacji, w której do usterki doszło z winy użytkownika, w związku z czym naprawa nie kwalifikuje się jako usługa gwarancyjna. 

Jak pracuje Serwis iPhone 14?

Zależnie od zdiagnozowanego problemu wykonujemy szereg czynności, których celem jest przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności. To między innymi działania związane z:

Posiadamy wiedzę i kompetencje niezbędne zarówno do przeprowadzenia serwisu na poziomie oprogramowania, jak i usuwania uszkodzeń mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych, które mają prawo się degradować w wyniku normalnego użytkowania urządzenia. Każdą tę czynność wykonujemy w oparciu o instrukcje producenta, z zachowaniem należytej staranności i zastosowaniem odpowiednich procedur.

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu Apple w Warszawie.

section-separator