Autoryzowany serwis – naprawa iPad Warszawa

ESPO to autoryzowany serwis urządzeń firmy Apple – jednej z najchętniej wybieranych przez użytkowników i wielbicieli charakterystycznego „jabłka”, będącego logo produktów na całym świecie. W ramach gwarancyjnego i pogwarancyjnego serwisu Apple oferujemy kompleksową diagnostykę oraz naprawę urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową!

Naprawa iPad w autoryzowanym serwisie marki Apple

W autoryzowanym Serwisie ESPO pracują specjaliści, których bogate doświadczenie i ogromny zasób wiedzy pozwala diagnozować i naprawiać różnego rodzaju awarie. Od lat współpracujemy z firmą Apple, która w ramach tej współpracy zapewnia nam wsparcie techniczne i merytoryczne oraz wszelkie niezbędne narzędzia, by prowadzony przez nas serwis iPad świadczył usługi na najwyższym poziomie. Naprawy iPada nie są jedynymi usługami, jakie kierujemy do użytkowników produktów Apple – prowadzimy także serwis iPhone i MacBook.

Doskonale wiemy, jak bardzo użytkownicy sprzętu Apple przywiązują się do swoich urządzeń. Decydując się na iPhone czy iPad, trudno wyobrazić sobie powrót do innych firm, które rzadko zapewniają taką wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i gwarancję wieloletniej, bezproblemowej współpracy. Aby przedłużyć ją w przypadku wszelkich awarii, powstał nasz autoryzowany serwis iPad. Warszawa jest siedzibą firmy, ale zapraszamy do skorzystania z naszych usług także mieszkańców z innych miasta, którzy mają jakiekolwiek problemy ze swoim sprzętem Apple.

Naprawy iPada w autoryzowanym serwisie – dlaczego warto zaufać ESPO?

Autoryzowany Serwis ESPO to gwarancja napraw wykonywanych na najwyższym poziomie oraz wymiany części pochodzących wyłącznie od producenta. Nasza wieloletnia współpraca z firmą Apple zaowocowała dostarczaniem części niezbędnych do naprawy sprzętu tylko z magazynów Apple bezpośrednio przez producenta. Wszelkie naprawy wykonujemy samodzielnie, dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom, co gwarantuje naszym klientom pewność, że powierzają sprzęt w odpowiedzialne ręce. Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające ich do pracy ze sprzętem Apple. Regularnie też przechodzą szkolenia zapoznające ich ze specyfikacją techniczną urządzeń nowych generacji, dzięki czemu mogą zagwarantować profesjonalne zajęcie się nawet najnowszymi modelami wypuszczanymi na rynek przez firmę Apple.

Każda naprawa iPad wykonywana jest z zastosowaniem oficjalnej procedury diagnostycznej i naprawczej, zgodnie z zaleceniami producenta. Wykorzystując doświadczenie i wiedzę, pozyskane w czasie wieloletniej współpracy z firmą Apple, opierając się na aktualizowanej bazy wiedzy, nasz serwis iPad naprawia i serwisuje tablety Apple z zachowaniem najwyższych standardów. Każda naprawa iPada wykonywana w autoryzowanym serwisie odnotowywana jest w bazie danych – z informacji w niej zawartych korzystają specjaliści, do których trafia sprzęt Apple. Również my mamy dostęp do takiej bazy, dzięki czemu poznajemy historię serwisowania urządzenia, które do nas trafia. Ponadto istotnym faktem jest, że do naprawy iPadów wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Wszystko to przekłada się na bezkonkurencyjną jakość usług i zadowolenie Klientów, którzy kontynuują użytkowanie ulubionych urządzeń Apple.

Naprawy iPada – rodzaje usług ESPO

W ramach naszych usług wykonujemy m.in. bezpłatnie gwarancyjne naprawy sprzętu Apple, z których można skorzystać przez rok od zakupienia nowego urządzenia. Współpracujemy także z Apple w ramach Apple Care Protection Plan, służąc fachową pomocą i wsparciem dla użytkowników za pośrednictwem kontaktu przez telefon. Wykonujemy także naprawy gwarancyjne urządzeń firmy Elgato – bezpłatnie w ramach gwarancji obowiązującej przez dwa lata.

Ponadto oferujemy odpłatne, pogwarancyjne naprawy iPada i iPoda. W takim przypadku czas i koszt naprawy ustalane są indywidualne, w zależności od dostępności części oraz rodzaju uszkodzeń. Po zdiagnozowaniu nasz specjalista kontaktuje się z Klientem, celem poinformowania o potencjalnych kosztach naprawy. Klient, gdy już wie, ile kosztuje naprawa iPada, podejmuje decyzję – czy usuwamy przyczynę usterki, czy pozostajemy przy diagnozie. Koszt zdiagnozowania awarii wynosi 100 zł.

Naprawa iPada, wymiana wyświetlacza, baterii czy usunięcie innego rodzaju awarii w tablecie Apple – serwis iPada powierz profesjonalistom, autoryzowanemu serwisowi ESPO!

section-separator