Autoryzowany serwis – naprawa iPad Warszawa

Autoryzowany Serwis urządzeń firmy Apple – jednej z najchętniej wybieranych przez użytkowników i wielbicieli charakterystycznego „jabłka” będącego logo produktów na całym świecie – oferuje kompleksową diagnostykę oraz naprawę urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową!

Naprawa
Autoryzowany Serwis ESPO od lat współpracujący z firmą Apple ma doświadczenie, specjalistów i części potrzebne do przywrócenia do życia urządzeń firmy Apple, jak iPad, iPhone czy komputer. Doskonale wiemy, jak mocno przywiązują się użytkownicy sprzętu Apple do swoich urządzeń. Przerzucając się na iPhone czy iPad firmy Apple, trudno wyobrazić sobie powrót do innych firm, które rzadko zapewniają taką wygodę użytkowania, bezpieczeństwo i gwarancję wieloletniej, bezproblemowej współpracy. Aby przedłużyć ją w przypadku wszelkich awarii, powstał nasz autoryzowany serwis tabletów. Warszawa jest siedzibą firmy, ale zapraszamy do skorzystania z naszych usług także mieszkańców z innych miasta, którzy mają jakiekolwiek problemy ze swoim sprzętem Apple.

Dlaczego ESPO?
Autoryzowany Serwis ESPO to gwarancja napraw wykonywanych na najwyższym poziomie oraz wymiany części tylko pochodzących z oryginalnych źródeł. Nasza wieloletnia współpraca z firmą Apple zaowocowała dostarczaniem części niezbędnych do naprawy sprzętu tylko z magazynów Apple bezpośrednio przez producenta. Wszelkie naprawy wykonujemy samodzielnie, dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom, co gwarantuje naszym klientom pewność powierzenia sprzętu w odpowiedzialne ręce. Nasi technicy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty uprawniające ich do pracy ze sprzętem Apple. Regularnie też przechodzą szkolenia zapoznające ich ze specyfikacją techniczną urządzeń nowych generacji, dzięki czemu mogą zagwarantować profesjonalne zajęcie się nawet najnowszymi modelami wypuszczanymi na rynek przez firmę Apple.

Rodzaje usług
W ramach naszych usług wykonujemy m.in. bezpłatnie gwarancyjne naprawy sprzętu Apple obowiązujące przez rok od zakupienia nowego urządzenia. Współpracujemy także z Apple w ramach Apple Care Protection Plan, służąc fachową pomocą i wsparciem dla użytkowników za pośrednictwem kontaktu przez telefon. Wykonujemy także naprawy gwarancyjne urządzeń firmy Elgato – bezpłatnie w ramach gwarancji obowiązującej przez dwa lata. Płatne są natomiast pogwarancyjne naprawy sprzętu. W takim przypadku czas i koszt naprawy ustalane są indywidualne, w zależności od dostępności części oraz rodzaju uszkodzeń, z którymi musimy dać sobie radę.

section-separator