Serwis iPhone 13 – Warszawa 

serwis iphone

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Apple w Warszawie. Jednym z pierwszych i najchętniej wybieranych przez użytkowników smartfonów iPhone 13, iPhone 13 Plus, iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max. Pozycję eksperta zawdzięczamy profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do zgłaszanych przez Klientów problemów. 

Użytkując iPhony doskonale wiemy, jakie są niezawodne i w jak różnych sytuacjach życia codziennego nam towarzyszą. Dlatego z łatwością możemy sobie wyobrazić zdarzenia, w których doszło do ewentualnych uszkodzeń urządzenia. To daje nam pewną przewagę diagnostyczną i przyczynia się do jeszcze szybszego i bardziej sprawnego usuwania usterek. Te najczęstsze obejmują oczywiście uszkodzenia mechaniczne będące wynikiem zdarzeń losowych – upadków, zalania, czy upadku iPhona bezpośrednio do wody. 

iPhone 13, Plus, Pro i Pro Max: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny 

ESPO działa jako serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Realizujemy bezpłatne usługi naprawcze w ramach gwarancji Apple (one year limited warranty i Apple Care Protection Plan). Świadczymy również naprawy odpłatne. Usługi pogwarancyjne kierujemy do użytkowników iPhone 13, iPhone 13 Plus, iPhone 13 Pro oraz iPhone 13 Pro Max, na urządzenia których gwarancja producenta już wygasła, a także osób, które ze względu na okoliczności powstania usterki nie mogą skorzystać z pomocy serwisu gwarancyjnego. 

W obu przypadkach pracujemy z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami Apple. Korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych i technologii producenta. To gwarancja:

 Serwis iPhone 13, Plus, Pro i Pro Max – Dlaczego warto wybrać ESPO? 

Naszym głównym, ale nie jedynym atutem, jest autoryzacja Apple. Jako serwis autoryzowany możemy udzielić gwarancji nie tylko na wymieniane części, ale również na usługę. Kolejnym atutem ESPO jest możliwość uzyskania kompleksowej pomocy w jednym miejscu. W serwisie rozwiązujemy problemy z oprogramowaniem i częściami eksploatacyjnymi, a także inne problemy, które wpływają na nieprawidłową pracę Twojego urządzenia i peryferiów.

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu Apple w Warszawie.

section-separator